Leos House Hotell
Det bekväma Leos House Hotell Lima är beläget inom 7 km från Plaza Mayor och mindre än 5 minuters gångavstånd från Iglesia Presbiteriana Los Olivos. Det finns också en parkering.
Det här hotellet har ett behändigt läge 10 minuters bilresa från flygplatsen Jorge Chavez internationella. Plaza San Martín-torget finns cirka 8 km bort. Museet Rafael Larco Herrera kan också hittas cirka 15 minuters bilfärd från detta bekväma hotell.
Det finns privata badrum i rummen.
Restaurangen El Corralito ligger intill Leos House Hotell i Lima och serverar sydamerikanska rätter, mindre än 650 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Var ligger den närmaste flygplatsen till det bekväma Leos House Hotell?
Mellan Jorge Chavez internationella flygplats och det bekväma Leos House Hotell är det 5 km. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid Leos House Hotell?
Parkering finns på Leos House Hotell gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på det bekväma Leos House Hotell?
Gästerna på det bekväma Leos House Hotell måste checka ut till 12:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy har Leos House Hotell?
Här finns gratis avbokning. För mer information, kontakta personalen på Leos House Hotell.